TTU-s õpib üle 11 400 üliõpilase, kellest 5% on välisüliõpilased. Ülikool pakub üle 40 bakalaureuse- ja 20 magistriõppe programmi kuues valdkonnas: põllumajandus ja sotsiaalteadused, kunstiteadused, ärindus, haridus, tehnoloogia. TTU on järjekindlalt olnud America's 100 Best College Buys tabelis.Tennessee Tehnoloogia ülikoolis on väga laialdane erialade valik. Erialade valikuga saab tutvuda siin. Infot õppemaksu kohta näeb siit. Ülikool pakub kahte stipendiumit rahvusvahelistele tudengitele, mille suurus ulatub kuni 70% õppemaksust.


Koostöö teaduskonna ja üliõpilaste vahel soodustab heade ideede tekkeid erinevateks projektideks ja uuringuteks. Väljaspool õppetööd on võimalik osaleda erinevate organisatsioonide ja huvialaringide töös, kus saab luua sõprussidemed erineva vanuse, tausta, huvidega ja rahvustest inimestega.
Tennessee Tehnika Ülikool (TTU) on riiklik ülikool, mis asutati 1915. aastal. Sealsed üliõpilased saavad tipptasemel hariduse, mis aitab neil edasises karjääris jõuda kõrgetele ametikohtadele ja olla rahvusvahelisel tööturul konkurentsivõimelised.

Vaata kõiki üüritusi

Loe kõiki uudiseid

Loe kõiki postitusi