BIMM

British and Irish Modern Music Institute

BIMM – British and Irish Modern Music Institute – asub korraga kuues linnas, kus muusika on olulisel kohal: London, Berliin, Brighton, Bristol, Manchester ja Dublin. BIMM on suurim ja juhtivaim kaasaegse muusikalise hariduse pakkuja Euroopas.

Iga BIMMi ülikoolilinnak pakub tehnoloogia viimase sõna järgi sisustatud õpiruume, mis on varustatud seadmete ja tarkvaraga maailma suurimatelt muusikainstrumentide tootjatelt, kes ka aktiivselt BIMMi toetavad.

Ligi 80% BIMMi vilistlastest teenivad elatist ainult muusikatööstuses.

BIMMi lõpetajate seas leiduvad sellised tuntud nimed nagu The Kooks, Tom Odell, George Ezra ja James Bay.

BIMMis õpib üle 5500 õpilase, kellel on tänu ühtlustatud ülikoolilinnakutele kõigil ühesugune juurdepääs suurepärastele õpivõimalustele.

BIMM avab oma õpilaste jaoks uksed 50 miljardi dollarilise käibega muusikatööstusesse tänu oma tihedatele koostöökogemustele, mis hõlmavad muu hulgas iganädalasi meistriklasse rahvusvaheliselt tuntud külalisesinejatega, kontserte väikestel ja suurtel lavadel, ligipääsu muusikatööstuse A&R paneeldiskussioonidele, pulbitsevale festivalivõrgustikule ja iga-aastaste BIMMi albumite produtseerimisele.

Erialad:

  • Muusika esitamine (kitarr, bass, trummid, vokaal)
  • Laulukirjutamine
  • Muusika produtseerimine
  • Muusikaäri
  • Muusika ajakirjandus
  • Ürituste korraldamine

 

Linnakud Suurbritannias

LONDON
London on muusika ja kunstide keskus nii oma riikliku kui ka rahvusvahelise maine poolest. Kultuuriliselt mitmekesise linnana, kus suure osa elanikkonnast moodustavad üliõpilased, pakub London inspiratsiooni ning võimalusi paljudele muusikutele ja artistidele.

MANCHESTER
Atitüüd ja ambitsioon on sünonüümid Manchesteri muusikaelule. Need on omadused, tänau millele pärinevad just siit linnast mõned Suurbritannia suurimad bändid ja artistid nagu näiteks The Bee Gees, The Verve, Oasis ja paljud teised. 

BRISTOL
Intensiivne underground-muusika- ja kunstielu kuulub lahutamatuna Bristoli ellu, kus individuaalsust ja loomingulisust hinnatakse ning väärtustatakse väga kõrgelt.  

BRIGHTON
Loovus ja vabadus on Brightoni elu märksõnadeks. Linn on täis tasuta muusikaüritusi ning selle ulatuslik ja vilgas muusikaelu jaotub paljude pubide, pop-up kontsertide ja kuulsate esinemiskohtade vahel.

 


Vaata kõiki üüritusi

Loe kõiki uudiseid

Loe kõiki postitusi