Bournemouth University

f

Bournemouthi ülikool on innovaatiline ja rahvusvaheline õppeasutus, mis asub Inglismaa lõunarannikul kuurortlinnas Bournemouth. Hetkeseisuga õpib ülikoolis ligikaudu 17 000 üliõpilast, kellest 1800 on välisüliõpilased 130 eri riigist. Bournemouthi ülikool on Suurbritannias esirinnas oma lõpetajate kõrge tööhõive poolest ning 2009. ja 2010. aasta tulemuste kohaselt esimesel kohal Ühendkuningriigi uute ülikoolide edetabelis. Kõigi Suurbritannia ülikoolide arvestuses saavutas Bournemouth 39. koha.Bournemouthi ülikoolis on võimalus valida rohkem kui 200 bakalaureuseastme eriala vahel, millest suure osa moodustavad tööturul suurt nõudlust omavad erialad. Suureks eeliseks on mitmete õppekavade puhul ülikoolipoolne praktikavõimalus kolmandal õppeaastal, et omandatud teadmisi töökohal rakendada.

Bournemouthi ülikool on tuntud oma maailmatasemel tehnikaga meediaosakonna poolest, kus on Suurbritannia ühed parimad muusika- ja fotostuudiod. Need suurepärased tingimused loovad head võimalused õppimaks näiteks muusika produtseerimist või fotograafiat. 

Sarnaselt teiste Inglismaa ülikoolidega on ka Bournemouthis õpingud paindlikud, mis võimaldab tudengil soovi korral samaaegselt ka tööl käia.

f

Oluline teada

  • kandideerimise tähtaeg on 15. jaanuar;
  • õppemaksu tasumiseks on võimalik taodelda Suurbritannia valitsuselt laenu, mille tagasimaksmine sõltub Sinu tulevase sissetuleku suurusest;
  • on võimalik taotleda erinevaid ülikoolipoolseid stipendiume: ülikool määrab igal aastal £1000 suuruse õppetulemuste stipendiumi ja silmapaistvate muusikaliste või sporditulemuste korral väikse (£500) või suure (£1000) stipendiumi;
  • ülikool tagab igale üliõpilasele koha ühiselamus, hinnad jäävad vahemikku £80-£120 nädala eest (koos kommunaalmaksudega).

Miks minna õppima Bournemouthi ülikooli?

  • lai ja mitmekesine erialade valik. Täpsemat informatsiooni kõikide pakutavate erialade kohta on võimalik leida ülikooli kodulehelt;
  • väga head praktikavõimalused, mis annavad asendamatud kontaktid tulevase karjääri jaoks ja eelise tööturul;
  • tipptasemel õpikeskkond ja silmapaistvad tulemused õppetöös;
  • suurepärane elukeskkond – pikad liivarannad ja rannikuäärne loodus loovad ülikooliaastateks võrreldamatu atmosfääri;
  • kuna tegu on kuurortlinnaga, on kooli kõrvalt töö leidmine lihtne;
  • ülikool pakub inglise keele kursusi parandamaks Sinu keeleoskust ja aitamaks Sul enne õppetöö algust Inglismaa õppekorraldusse kergemini sisse elada.

Vaata kõiki üüritusi

Loe kõiki uudiseid

Loe kõiki postitusi