University of Essex

University of Essex

“We are an internationally oriented, research intensive university with a commitment to excellence in research and research-led teaching, to the personal development of all our students, and to offering an outstanding campus-based student experience.” Professor Anthony Forster, Vice-Chancellor


The University of Essex on oma 50-aastase ajaloo jooksul harjunud tervitama õpilasi 130 riigist üle maailma. Vaid ühe tunni sõidu kaugusel Londonist on meie sõbralik ja ilus kampus Colchesteris, mis on Suurbritannia vanim linn, mis pakub tudengitele auhinnatud majutust. Meil on ka Southend kampus õdusas mereäärses linnas Londoni lähedal, kus asub ka kuulus East 15 Acting School. Londonis käimine on väga lihtne ja taskukohane.

 University of Essex

 

Miks valida Essex?

Essex on üle maailma tuntud oma teed rajavate uurimustööde poolest, mis muudavad elusid. Sotsiaalteaduste poolest oleme Suurbritannias kolme parima ülikooli seas. Pakume õppekavasid järgmistel aladel: näitlemine, bioloogilised teadused, spor, terviseteadus, äri, raamatupidamine, majandus, humanitaarteadused ja poliitteadused. Essex pakub paindlikke kursuseid koos laia valiku lisategevustega nagu võõrkeele õppimine, et toetada ”living and learning” põhimõtet. Meie juures on Study Abroad (aasta välismaal) üliõpilaste jaoks tasuta, et anda kõigile võimalus võtta oma õpingutest kaasa maksimaalselt erinevaid kogemusi.

а

Ülikool ei ole ainult see, mis toimub loenguruumis. Meie elurõõmust pakatavates kampustes on klubid ja huviringid (societies), millega võib liituda igaüks! Lisaks arvukatele rahvuspõhistele klubidele on valik lai ka spordi osas – jalgpall, korvpall, hoki, võimlemine, võrkpall, vibulaskmine ja uisutamine. Kui sport pole sinule, siis võid proovide midagi järgnevast: juust&vein, heategevus, muusika, filmid, Model UN (mudel ÜRO). Essexis on kellelegi alati midagi! Meie juhtmõtteks on kaasatus ja uhkuseks, et iga üliõpilane ei ole vaid üliõpilane, vaid osa kogukonnast. Sel lihtsal põhjusel olema Suurbritannias üliõpilaste rahulolu põhjal 6. kohal.

Seal on palju osakondi, kus saad alustada oma õpinguid. Nende nimekirja leiad siit või võid kasutada ka kursuste leidjat valimaks endale sobivaima eriala.

а

Infot õpingute rahastamise kohta saab lähemalt vaadata nende kodulehelt. University of Essex pakub ka erinevaid stipendiume ja toetust EU üliõpilastele.

Majutusvõimalused University of Essexis on väga hästi korraldatud esimese aasta üliõpilastele. Rohkem saab selle kohta lugeda siit.

University of Essex annab üliõpilastele palju rohkem kui ainult kraadi. Me varustame oma vilistlased küsiva ja väljakutsuva meelega, et viia ideid kaugemale ja seeläbi mõjutada maailma meie ümber.

Vaata kõiki üüritusi

Loe kõiki uudiseid

Loe kõiki postitusi