John Cabot University

d

John Cabot University on Ameerika Ühendriikide ülikool Roomas, Itaalias, mis asutati 1972.aastal. Ülikool pakub inglisekeelseid erialasid õpilastele üle kogu maailma ning õpe kestab 4 aastat. Ülikoolis õpib hetkel ligi 1250 tudengit 70st eri riigist.

John Cabot’i Ülikool paistab silma omapärase õppemetoodika poolest, kus loengukollektiivid on väikesed, et iga tudeng saaks piisavalt tähelepanu ja saaks nii professorite kui ka kaastudengitega dialoogi astuda. Samuti on üliõpilastel võimalus sooritada praktikat rahvusvahelistes ettevõtetes, saatkondades, valitsusasutustes, muuseumides ja mujal.

Populaarseimateks erialadeks John Cabot’i Ülikoolis on ärijuhtimine, rahvusvahelised suhted, kunstiajalugu, majandus, Inglise kirjandus ja loominguline kirjutamine.

Tänu oma rahvusvahelisele reputatsioonile ja suunitlusele, jätkavad John Cabot’i Ülikooli lõpetajad sageli karjääri globaalsetes suurettevõtetes, majandusasutustes, korporatsioonides ja kultuuriorganisatsioonides nagu näiteks Bloomberg, IBM, Honda, Maailmapangas ja paljudes teistes ülemaailmselt tuntud organisatsioonides.

Oluline teada:

  • kandideerida saab nii internetis kui ka postiteel – kandideerimistähtaegu on õppeaasta jooksul kolm;
  • ülikool pakub mitmeid erinevaid stipendiume ja toetusi, mis sõltuvad akadeemilisest edukusest (iga-aastane toetus kuni 7000€), innovaatilisusest, perekondlikust taustast või majanduslikust olukorrast;
  • vaata ka ülikooli kodulehekülge: http://www.johncabot.edu/

d

Miks minna õppima John Cabot’i Ülikooli?

  • lai ja mitmekesine erialade valik, millel on suur potentsiaal tööturul – erialadega saad lähemalt tutvuda siin: http://www.johncabot.edu/Academics/Courses/Course_Descriptions.aspx
  • väikesed loengukollektiivid, mis tagavad igale tudengile personaalse lähenemise;
  • multikultuurne ja mitmekesine õppe- ja elukeskkond;
  • elav ja huvitav üliõpilaselu Euroopa kultuuripealinnas Roomas;
  • ülikoolis töötavad karjäärikeskused valmistavad tudengeid ette tööturule suundumiseks, aitavad leida praktikakohti ning edasiõppimisvõimalusi.

Õppemaksu ja ühiselamu hindade kohta saate rohkem teada siit.

d

Vaata kõiki üüritusi

Loe kõiki uudiseid

Loe kõiki postitusi