Universidad Católica San Antonio de Murcia

f

The Universidad Católica San Antonio (UCAM) on eraülikool Lõuna-Hispaanias Murcias. See on asutatud 1996. aastal ning pakub nii bakalaureuse-, magistri- kui doktoriõppe programme. Ülikooli iseloomustab pühendumus katoliku õigeusule ning kiriku õpetustele. UCAM-i eesmärk on kaasa aidata inimeste teadmiste ja teaduse arengule üldiselt ning äratada oma õpilastes loomingulisus ning kriitiline meel vastavalt evangeeliumi põhimõtetele. Ülikooli meeskond töötab pidevalt selle nimel, et õppe- ja teadustöö oleksid tõhusad.

v 

UCAM pakub õppeprogramme järgmistel aladel:

  • Arts and Humanities
  • Architecture
  • Health
  • Sports
  • Communications and Social Studies
  • Business and Legal Studies
  • Nursery
  • Engineering

f

UCAM asub Guadalupes, Murcia linna kõrval. Ülikoolilinnaku südames asub Los Jerónimos klooster ning see on ülikooli põhihoone. Samuti on ülikoolilinnakus kabel ja kaasaegsed ehitised, kus on klassiruumid ja õpilaste majutus.

f

Lõuna-Hispaanias asuv Murcia regioon on pehme ilmaga ja päevad on seal väga pikad. Vaatamata koha väiksusele, on siin väga eripärane loodus ja rikkalikud puhkusevõimalused. Rannad, linnad, traditsioonid, kultuur, sport ja tervislik eluviis - just selle pärast armastavad nii paljud inimesed Murcias puhata.

f g

Ülikoolis on võimalik taotleda erinevaid stipendiume.

Ülikooli keeltekeskus pakub inglise, saksa, itaalia, prantsuse, portugali ja hiina keele kursusi. Samuti on võimalik õppida hispaania keel ja valmistuda DELE eksamiks (117-170EUR).

Elamiskulud

Vaatamata Murcia regiooni kõrgele elatustasemele, on elamiskulud seal võrdlemisi madalad. Järgnevalt on äratoodud erinevate populaarsete teenuste ja kaupade keskmised hinnad.

Korteriüür: €150–250 kuus

Toit: €200 kuus

Transport: €20–30 kuus

UCAM baari lõuna: €4–€6 (kaks käiku, magustoit ja kohv)

Kiirtoidu restorani eine: €5–7

Võileib: €2

Alkoholivaba jook: €1

Kinopilet: €6

Vaata kõiki üüritusi

Loe kõiki uudiseid

Loe kõiki postitusi