IBA International Business Academy

IBA on pikaajaline liige ’Rahvusvaheliste Ärikoolide Võrgustikus’ ning omab partnerlust paljude firmade ning organisatsioonidega üle maailma.

IBA asub Taani linnas nimega Kolding. Koldingi maakonnas elab umbes 89 412 inimest, mis teeb selle suurusjärgult seitsmendaks terve Taani peale.
Õpilased Taani ülikoolides ei ole mitte ainult kohalikud, vaid tulevad mitmetest erinevatest rahvustest ning riikidest. See tagab huvitava ning paeluva õppekeskonna. Ülemaailmselt on IBA sünonüümiks kvaliteetne ning rahvusvaheline ärialane haridus.

Mida õpilastele pakutakse?

  • Kindlat teoreetilist alust mitmetel erinevatel õppesuundadel
  • Unikaalset kombinatsiooni teooria- ja praktikatundidest
  • Võimalust õpilastel testida oma andeid ja teadmisi paljudes erinevates kontekstides, nt on olemas võimalus minna vahetusaastaks või tööpraktikale mõnda teise kultuuri ja keskkonda
  • Võimalust õpilastel areneda iseseisvateks, entusiastlikeks ning rahvusvaheliselt orienteeritud individuaalideks
  • Innovatiivset õppekeskkonda mis on orienteeritud maailmatasemel hariduse edastamisele

Milliseid programme saab IBAs inglise keeles õppida?

  • Top-up Bachelor in International Sales and Marketing Management (PBA)
  • Top-up Bachelor in International Business
  • Top-up Bachelor in International Business

Majutus

Õpilasmajutust ei võimaldata otseselt ülikooli alal, vaid organiseeritakse õpilastele möbleeritud üüritubadega elamutes kooli lähistel (maksumus umbes 150 eurot nädalas).

IBA õpilastel on juurdepääs suurele internetihallile, milles on Internetile juurdepääs 24 tundi ööpäevas, v.a. juulikuus. Samuti on koolil põhimajas suur raamatukogu.

IBA pakub oma õpilastele erinevaid ettevõtmisi ja tegevusi: grillipeod, peod õpilasmajas, osavõtt käsipallimängudest, võimalus käia mõne Taani pere juures lõunal, võimalus õppida naljategemist professionaalselt klounilt, 5km/10km jooks, 6km/10km kõnd, ungaripärased söögikorrad, karate + filosoofiakursused, giidiga ekskursioonid Koldinghuse lossi, pastasöömise ja jutuajamise õhtupoolikud, iganädalased aeroobikatunnid, tutvustavad ülikooliprogrammid, Koldingu poolmaraton, ECCO jalaton jpm.

Vaata kõiki üüritusi

Loe kõiki uudiseid

Loe kõiki postitusi