Firmast

Välismaale õppima asumiseks on tänapäeva noortele valla kõik uksed. Siiski on kandideerimisprotsess sageli aeganõudev ning veidi segadusse ajav. Bellnori eesmärgiks on vähendada välismaale õppima minemise hirme ja aidata noortel leida just neile sobiv kool ning abistada ka kandideerimisel (vajalike dokumentide ette valmistamisega, ülikoolidega suhtluse korraldamisega jpm).

Bellnor tegutseb edukalt juba 1999. aastast ja omab piisavalt suurt kogemustepagasit, et tagada kaasaegne ning kvaliteetne info edastamine. Tänaseks on ettevõte laienenud ning kontor on avatud ka Narvas. Peakontor asub Tallinnas, Tuukri põik 10-16. Tänu heale asukohale on seda kerge leida ja mugav külastada.

Ettevõtte põhitegevus on õpilaste igakülgne abistamine kandideerimisel välisülikoolidesse. Samuti oleme spetsialiseerunud keeleõppele, et välisülikoolidesse suundujatel oleks uude keelekeskonda sisenedes kindlam tunne (IELTS testi eelkursus, itaalia keel ja saksa keel). Lisaks kuulub ettevõtte tegevusvaldkonda ka keeltelaagrite korraldamine, Au Pair ning Internship programmid.

Meie partnerite hulka kuuluvad mitmed ülikoolid Inglismaal, Šotimaal, Iirimaal, Hollandis, Saksamaal, Taanis ja Itaalias.

Kui olete mõelnud oma õpingute jätkamisele välismaal, siis Bellnori kontorid ootavad Teid tasuta konsultatsioonidele!

Bellnor – ametlik UCAS Adviser Centre! Oleme ametlikud UCAS Adviserid alates 2004. aastast. Oleme läbinud vastavad koolitused ja omame rohkem kui 10-aastast kogemust avalduste esitamisel. Meiega saad kindel olla, et avaldus on õigesti täidetud!

Vaata kõiki üüritusi

Loe kõiki uudiseid

Loe kõiki postitusi