Reading College

Reading Kolledži näol on tegemist akadeemilise gümnaasiumiga, mis asub Readingu linnas, 60 km kaugusel Londonist. Kolledžis õpib hetkel ligikaudu 8500 õpilast, kellest 10% moodustavad välisõpilased. Õpilased saavad valida rohkem kui 900 erineva kursuse vahel ning neil on võimalik õppida nii täis- kui osakoormusega ja samuti sooritada praktikat.

Võimalik on valida mitmete erinevate kursuste vahel, mille kestus varieerub paari kuu ja kahe aasta vahel. Õpilased vanuses 16+ saavad osaleda kolledži 'A-level' kursustel, valmistamaks end ette ülikooliõpinguteks kõrget kvalifikatsiooni nõudvate erialade puhul nagu meditsiin, insneneriteadus või ärijuhtimine. Kõikidele neile, kes alustavad oma õpinguid enne 18. eluaastat (k.a.), on suurem osa kursuseid tasuta!

A-tase koosneb kahest osast: AS ja A2. Esimesel aastal omandatakse baasteadmised ning peale selle lõpetamist tuleb langetada otsus, kas katkestada õpingud või jätkata A2 tasemel, mille kestvuseks on samuti 1 aasta. Kolledž võimaldab võtta ka ühe aasta kestvaid keelekursuseid, arendamaks inglise keelt, et soodustada sissesaamist mõnda Suurbritannia kõrgkooli.

Õpetatavad valdkonnad on läbinud range valikusõela, et rahuldada nii õppijate kui ka tööandjate nõudlust. Iga õpilane saab abi isiklikult tuutorilt, kes tema progressile ja osalusele koolielus vajadusel kaasa aitab.

Kolledži kasutuses on maailmatasemel kunsti- ja disainikeskus ning digitaalmeedia keskus. Samuti on võimalik praktiliste teenindussektori erialade nagu catering, hotellindus ja iluteenindus puhul kasutada õpilaslinnaku praktikakeskust.

Oluline teada:

  • laialdane ja mitmekesine kursuste valik – suvekool, inglise keele kursused, A-taseme ja baaskursused ning erinevad akadeemilised ja kutsekursused valmistavad õpilase ette kas tööturule suundumiseks või edukaks sisseastumiseks Suurbritannia ülikooli;
  • õppeaeg oleneb kursuse ja õppeastme valikust, varieerudes mõnest kuust kahe aastani;
  • Reading Kolledž võimaldab taotleda erinevaid toetuseid ja stipendiume oma õpingute rahastamiseks – transporditoetus, eluasemetoetus, majanduslik toetus jpm;
  • õpilastel on võimalik valida kodumajutuse ja üürikorterite vahel – kodumajutuse maksumus jääb vahemikku £145 -£160 nädalas, üürikoterite hinnad varieeruvad vahemikus £260-£300 kuus;
  • vaata ka Reading Kolledži kodulehekülge: http://www.reading-college.ac.uk/

а

Miks valida Reading College?

  • tasuta õpe;
  • vahelüli põhikooli ja kõrgkooli vahel, mis annab väga hea ettevalmistuse edukaks sisseastumiseks mõnda Suurbritannia kõrgkooli;
  • individuaalne tugisüsteem, et kindlustada õpilase akadeemiline progress ja sotsiaalne heaolu;
  • maailmatasemel õppekeskkond, mis loob suurepärased võimalused praktikaks;
  • aktiivne õpilaste julgustamine ja integreerimine õpilasellu – erinevad üritused ja huviringid võimaldavad välisõpilastel tutvuda uute inimestega ning arendada oma suhtlus- ja keeleoskust.

а

Vaata kõiki üüritusi

Loe kõiki uudiseid

Loe kõiki postitusi