Malta

 d

2002. aastal asutatuna on meie keeltekool saanud üheks Malta parimaks inglise keele kooliks. Eelistades kvaliteeti kvantiteedile, ühendavad nad akadeemilise kvaliteedi, parimad võimalikud rajatised ning võimalused õpilastele ja loomulikult ka individuaalse pühendumise igale inimesele. Neil on kõik tipptasemel ning see on nende konkurentsieelis. "Oleme uhked oma õpetamise kvaliteedi ning pingevaba ja sõbraliku keskkonna üle!"

Miks Malta?

 f

Selleks kulub vaid 1-3 tundi, et jõuda enamusest Euroopa linnadest lennukiga Maltale. Neil on sagedane otseühendus mitmete Euroopa suurlinnadega, sealhulgas Rooma, Pariis, London, Frankfurt, Brüssel ja Amsterdam.

Maltal on soojad kuivad suved ning mõnusad pehmed talved. Talvel on temperatuur umbes 12C ning augustis (kõige kuumem kuu aastas) umbes 30C.

Inglise keel on Malta Vabariigis nii ametlikuks keeleks kui õppekeeleks. Malta väärtustab inglise keelt ning selle elanikud on uhked, et kuuluvad maailma 1,8 triljoni inglise keele kõneleja hulka.

  • Nende õpetajad on kõrgelt kvalifitseeritud ning heade kogemustega
  • Nad pööravad individuaalset tähelepanu õpilastele nii klassitundides kui ka väljaspool
  • Nad pakuvad nii üks-ühele kui grupiõpet
  • Nad töötavad vaid väikeste gruppidega, et kõigile piisavalt tähelepanu pöörata
  • Võimalik valida tava inglise keele õppe, intensiivse keeleõppe, äritasandil keeleõppe ning ka suhtlustasandil keeleõppe vahel
  • Kursused suunavad teid Cambridge ja IELTS testi eksamitele
  • Lape ja lapsevanema/perekursused
  • Inglise keel PLUSS programmid (sport, kultuur, ajalugu jne)
  • Kaheksa kümnest õpilasest, kes valivad meie keeltekooli teevad seda, sest seda soovitasid nende sõbrad, kes on juba seal õppinud. Kas on paremat iseloomustust nende toote kvaliteedile?

Tava inglise keele kursused

Tava inglise keele kursused on saadaval kuuel tasemel: Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate ja Advanced. Õpilased paigutakse vastavalt nende keeletasemele õigetesse gruppidesse (tehakse test) ning keeleoskuse arenedes saavad nad tõusta üha kõrgematesse gruppidesse.

Suvekursused: juuni kuni august

Tase: algajatest edasijõudnuteni

Ühe õppetunni kestvus: 45 min

Õppetunde nädalas: 20 õppetundi / 15 tundi

Maksimum arv õpilasi klassis: 15

Intensiivse inglise keele kursused

See on kombineeritud kursus tava inglise keelest ning suhtlustasemelisest inglise keelest. See kursus on mõeldud õpilastele, kes soovivad lühikese aja jooksul pühenduda end inglise keeles kõrgemale tasemele viimisele. Õpilased paigutatakse taas vastavalt nende tasemele sobivatesse gruppidesse.

Väike grupp (6 õpilast) pühendub jutukatele keeletundidele, pannes rõhku rääkimisele ja hääldamisele, õpilaste kaasamisele aruteludesse ning paaristöödesse, samuti esitlustesse. Eesmärk on panna õpilased esitama oma arvamust, vastuväiteid ning arendama oma läbirääkimisoskusi.

Tööperiood: juuni kuni august

Tase: algajatest edasijõudnuteni

Ühe õppetunni kestvus: 45 min

Õppetunde nädalas: 30 õppetundi / 22,5 tundi (20 õppetundi/ 15 tundi nädalas tava inglise keel + 10 õppetundi / 7,5 tundi nädalas jutukad inglise keele tunnid)

Maksimaalne õpilaste arv tava inglise keele tunnis: 15

Maksimaalne õpilaste arv jutukas inglise keele tunnis: 6

 f

Majutus

Tänu kooli majutusele saavad õpilased kogeda suurepärast teenindust kiire juurdepääsuga koolile (magamistoast klassiruumi on vähem kui 30m).

Mitte ainult klassiruumis ei koge õpilased Maltal mõnusat asjade läbiviimise tehnikat. Nad teavad, et nende õpilaste vanematele on väga tähtis teada, et nende lapsed on hea hoole all ning pannakse end tundma nagu kodus. Samuti, kool asub saare kõige populaarsema shopingu- ja vabaajakeskuse lähedal. Malta põhilised kultuuri- ning ajaloolised kohad (millest mõned kuuluvad isegi UNESCO maailmapärandite nimekirja) pole koolist kaugemal kui pooletunnine sõit. Seal on lihtne juurdepääs ühistranspordile: bussipeatus asub 2 minuti kaugusel koolist. Kooli eluruumid on struktuurselt ehitatud kaunist Malta lubjakivist ning läbivad kolme korrust. Seal on 22 magamistuba (6 kahekohalist, 12 kolmekohalist ja 4 neljakohalist), 8 vannituba, 4 elutuba televiisorite ning arvutikaablitega, et tagada juurdepääs internetile 24/7, vabaaja veetmise ruumid, söökla ja kohvik jt. Tasuta WiFi on samuti olemas kõikides magamistubades ning muudes ruumides.

Majutus on saadaval poolpansionina (hommiku ja õhtusöök)/täispansionina (hommiku-, lõuna- ja õhtusöök) ning on ümbritsetud avatud ruumiga, mis on ideaalne neile, kes soovivad vabas õhus lõõgastuda.

Eluruumid on sisustatud kaasaegse mööbli ning pinnakatetega. Õpilastel on oma kirjutuslaud, tool, riidekapp ja lukuga kapp. Nad pakuvad voodipesu ja rätikuid; voodipesu vahetatakse korra nädalas ning rätikuid kaks korda nädalas. Ühekohalised toad on saadaval madalhooajal ilma lisatasuta.

Homestay majutus

Mõned õpilased eelistavad "homestay lahendust", sest see võimaldab neil aktiivsemalt end siduda kohaliku kultuuriga ning tagada kindlam inglise keele kümblus. Homestay lahendus tähendab seda, et õpilane elab mõnes hoolikult valitud kohalikus perekonnas, kelle kodud asuvad koolist 5 min jalutuskäigu kaugusel. Pidage meeles, et kool asub kõrgetasemelises linnaosas!

Kõik perekonnad, kes õpilasi vastu võtavad on koolile ning selle juhtkonnale tuttavad juba aastaid. Parim tõend õpilaste rahulolu kohta peredes elamisega on see, et need samad õpilased soovitavad oma kasuperesid ka oma sõpradele. Kõik pered on inglise keelt emakeelena kõnelejad. Kool teab neid peresid nii hästi, et saab õpilasi vastavalt nende peronaalsetele eelistustele peredesse sobitada.

Muud tüüpi majutus

Nad pakuvad ka hotellimajutust vastavalt 3, 4 ja 5 tärni hotellides St Julianis, Sliemas ja Vallettas. Kasutades oma kohalikke teadmisi proovivad nad leida teile hotelli vastavalt konkreetsetele nõuetele.

Iseteenindav majutus: hoolikalt valitud kahetoalised ja kolmetoalised korterid (puhkuse ajaks) St Julianis ja Sliemas on võimalik valik, et täita teie konkreetsed majutusnõuded.

Kvaliteetsed villad ja luksuslikud korterid on samuti saadaval erinevates saare osades.

Registreerimistasu ei ole! Tasuta õpikud! Tasuta internet (WiFi) 24/7!

d  

 Vaata kõiki üüritusi

Loe kõiki uudiseid

Loe kõiki postitusi