Inglismaa

Üliõpilased Euroopa majanduspiirkonnast (EEA)saavad töötada UK. Pole vajalik ametlik luba, aga ole valmis näitama oma tööandjale ID-kaarti või passi, mis tõendab su rahvust.

Inglismaa pakub üliõpilastele võimalust saada rahvusvaheliselt tunnustatud akadeemiline kvalifikatsioon ning samal ajal kogeda kultuuririkast ja mitmekesist elukeskkonda.  

Briti ülikoolid julgustavad üliõpilasi loominguliselt ja iseseisvalt mõtlema stimuleerivas õpikeskkonnas, andes neile enesekindlust, teadmisi ja võimaluse ennast valitud teel teostada. Tööandjad üle kogu maailma tunnustavad ja väärtustavad UK ülikoolides antava hariduse kvaliteeti.

Õppekvaliteet UK ülikoolides on range Briti valitsuse Kõrghariduse kvaliteeditagamise ameti poolse järelvaatamise all. Ainevaldkondi hinnatakse "suurepärane","rahuldav" ja "mitterahuldav" kategooriatesse, osakondi hinnatakse 24-palli süsteemis, kus üle 22 punkti on suurepärane.

Sisseastumistingimused erinevad ülikooliti. Tavaliselt pingereas kõrgemal asetsevatel ülikoolidel on kõrgemad nõudmised. Kandideerimiseks magistriõppesse nõuab enamik ülikoole häid BA tulemusi ja tõendust inglise keele oskuse kohta. Need, kelle eelnev õppekeel polnud inglise keel peavad tegema kvalifikatsiooni tõendava testi (IELTS või TOEFL). Minimaalne tase on 6.0. Enamikes ülikoolides on nõue 6.5. Neile, kes ei oma vastavat taset, pakutakse intensiivkursusi, et jõuda vajalikule keeletasemele.

Vaata kõiki üüritusi

Loe kõiki uudiseid

Loe kõiki postitusi