University of Bedfordshire

f

University of Bedfordshire on üha suureneva sisseastumiste arvu ja populaarsusega ülikool Suurbritannias, Londoni lähistel, kus õpib üle 21 000 tudengi enam kui 100 erinevast riigist. Ülikool väärtustab oma töös mitmekesisust, kõrgetasemelist õppetööd, esmaklassilist tugiprogrammi oma õpilastele ning akadeemilist, professionaalset ja isiksuslikku arengut. Bedfordshire ülikool on üha suureneva rahvusvahelise tuntusega ning ootab õpilasi üle kogu maailma, olenemata nende finantsilistest võimalustest või taustast.

Postgraduate centre Campus

Ülikool paistab silma oma lõpetajate kõrge tööhõive poolest, kellest 92% jätkab õpinguid järgmises õppeastmes või suundub otse tööturule. Ülikool teeb koostööd erinevate avaliku- ja erasektori ettevõtetega, et tagada konkurentsivõimelised õppekavad, mis annaksid ülikooli lõpetanutele eelise tööturul. Sarnaselt teiste Inglismaa ülikoolidega, on ka Bedfordshire’s paindlik õppeaeg, mis võimaldab soovi korral tudengil õpingute kõrvalt ka tööl käia.

Viimaste aastate jooksul läbi viidud juurdeehituse tulemusena on Bedfordshire ülikool üks modernsemaid, võimalusterohkemaid ning paremini varustatud ülikoole Suurbritannias.

Putteridge Bury Campus

Õpingutega saab alustada septembris või jaanuaris. Vajalik on erialale vastav bakalaureusekraad.

Õppemaks jääb £9900–£11 500 vahele, vastavalt õpitavale erialale. Lisaks saab taotleda stipendiumit (lisainfo).

Erialade valik on Bedfordshire ülikoolis väga lai. Täpsemat infot nende kohta saab siit.

Ühiselamute hinnad jäävad £60-£138 vahele nädala eest. Vaata kõiki üüritusi

Loe kõiki uudiseid

Loe kõiki postitusi