University of Westminster

f

Westminsteri ülikool on oma ligi 175-aastase ajaloo jooksul pakkunud tipptasemel kõrgharidust õpilastele erineva kultuurilise tausta ja vanusega ning varustanud neid teadmiste ja oskustega, et tagada oma lõpetajate maksimaalne edukus.

Westminsteri ülikoolis õpib tudengeid ligi 140 eri riigist üle kogu maailma, mis aitab luua tõeliselt rahvusvahelise atmosfääri. Ülikool on ajalooliselt tuntud oma kultuurilise mitmekesisuse ja võrdsuse tagamise poolest. Läbi aastate on Westminsteri ülikooli eesmärgiks olnud jääda innovaatiliseks ning vastata tudengite ja tööturu nõudmistele.Westminsteri ülikooli eripära võrreldes paljude teiste Suurbritannia ülikoolidega on see, et ülikool pakub magistriõpinguteks mitmeid stipendiume ja rahastamisvõimalusi.

 

Õppemaks magistrantuuris on erialati varieeruv: £4000–£15 000. Kursustevaliku leiate kodulehelt, kus eriala nimetuse peale vajutades saate vajamineva info kergesti kätte.

Sisseastumiseks on vajalik tunnustatud ülikooli bakalaureusekraad või sellele vastav kvalifikatsioon ja IELTS tulemus vähemalt 6.5.

Ühiselamute hinnad jäävad £90-£190 vahele nädala eest. 

Vaata kõiki üüritusi

Loe kõiki uudiseid

Loe kõiki postitusi